ЗЗСО 243 Без рубрики У рамках Тижня сучасних технологій відбувся майстер-клас “Декорування різних поверхонь в техніці декупаж”.

Заняття творчістю і різними видами рукоділля нині дуже популярні. Декупаж – це унікальна техніка, яка дозволяє нанести малюнок на різну поверхню.Сьогодні в цьому переконались учні 5-а класу, декоруючи підставки під чашечку.(вчитель Цевонюк І.В)🖌🎨🖼В’язати без гачка чи спиць? Хіба це можливо? Сучасні технології дозволили людини в’язати руками без використання будь-яких інструментів. А наші дівчата 9-х класів активно впроваджують це в життя – шапки, шарфи, пледи, палантини…( вчитель Ходзицька І.В.).🧣🧣🧷

Наш 33-й випускНаш 33-й випуск

“Останні шкільні гастролі” – так назвали свій випускний вечір наші талановиті, успішні, творчі, веселі одинадцятикласники! Цього року школа випускає у самостійне доросле життя 18 своїх учнів! Любі діти! Візьміть із

У рамках навчання у соціально-спортивній школі Фонду РеалМадрид (Real Madrid), що працює у нашій школі з 2020 року, 27.02. учні групи “В” відвідалиНАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.Екскурсія була захоплюючою і вражаючою!Дітям було дуже цікаво, вони ознайомилися не лише з життям і літературною творчістю Великого Кобзаря, але і з його світовими шедеврами живопису – оригіналами картин Тараса Шевченка.У рамках навчання у соціально-спортивній школі Фонду РеалМадрид (Real Madrid), що працює у нашій школі з 2020 року, 27.02. учні групи “В” відвідалиНАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.Екскурсія була захоплюючою і вражаючою!Дітям було дуже цікаво, вони ознайомилися не лише з життям і літературною творчістю Великого Кобзаря, але і з його світовими шедеврами живопису – оригіналами картин Тараса Шевченка.

Здібності – ще не талант, Талант – ще не творчість. ©Й. Етвеш .Здібності – ще не талант, Талант – ще не творчість. ©Й. Етвеш .

Чи кожна дитина здатна до творчості?.Безумовно! Шкода, що, народившись із природною здатністю творити, дитина поступово втрачає її..На жаль, це відбувається нерідко тоді, коли вчасно не формуються творчі здібності, не знаходяться