22 січня- День Соборності України 

Урочистий захід до Дня Соборності України “Щоб жила й раділа кожна родина,Щоб була щаслива наша Батьківщина!” 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 та покладання квітів до меморіальної дошки воїну АТО, випускнику школи, який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України Р.Тимошенку💛💙Соборність – це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, надія і віра у майбутнє, любов до землі і до рідного слова… Буває, часом сліпну від краси.Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, —оці степи, це небо, ці ліси,усе так гарно, чисто, незрадливо,усе як є — дорога, явори,усе моє, все зветься Україна.Така краса, висока і нетлінна,що хоч спинись і з Богом говори…(Л. Костенко)Ми вдячні тим, хто відстоював і відстоює право України бути гордою державою, хто захищав і захищає її територіальну цілісність.🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

#НІКОЛИ_ЗНОВУ#НІКОЛИ_ЗНОВУ

Дню Пам’яті і Примирення та 75-й річниці визволення від нацизмуприсвячується….Творча колективна робота учнів 9-Б класу та класного керівника Коренської Віти Анатоліївни. https://www.facebook.com/school243/videos/2295543114083515/ #Ми_памятаємо#Памятаємо_Перемагаємо!

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ 

З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!! Учні 4-Б класу на онлайн-уроці предмету ” Я досліджую світ” (учитель Гуменюк Наталія Іванівна) працювали над темою “Вербна неділя.