ЗЗСО 243 Без рубрики БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ

БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ

День безпечного інтернету відзначається у другий вівторок лютого з 2004 року з метою популяризації безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій особливо, серед дітей і молодих людей в усьому світі.Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважна частина становить молоде покоління – діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.З метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного інтернету в закладі освіти класними керівниками 1-11 класів проведено тематичні виховні години:1-Б клас, класовод Агапова А.С.,1-В клас, класовод Дончук Л.М.2-А клас, класовод Дупліхіна А.О.3-А клас, класовод Бондарук У.О.3-В клас, класовод Чернега О.С.4-А клас, класовод Ісаєнко Ю.В.11-А клас, кл.кер. Мельник В.О.