НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦У сьогоднішніх умовах важливо пам’ятати та знати історію нашої прекрасної, молодої, незламної держави – УКРАЇНИ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦✔️Саме тому учні 3- А класу із величезним задоволенням на предметі «Я пізнаю світ» вивчали тему : «Князь Святослав Ігорович. Туристичний маршрут Черкаською областю». ✔️Князь Святослав є прекрасним прикладом уособлення українського духу . Він мудрий, сильний, відважний, хоробрий .✔️Діти в наш час спостерігають характерні риси Святослава у наших військових Збройних сил України 🇺🇦🇺🇦🇺🇦(вчитель Бондарук У.О.) .