НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ!!! 💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦На уроці української мови у 5-б учні продовжили опановувати синтаксис та познайомились з другорядними членами речення.Переглядали уривок мультфільму «Думками навиворіт», а потім разом виконували завдання: складали рецензію до мультика,знаходили в реченнях граматичні основи і додатки.Також читали відгук, взятий із соцмережі, характеризували речення за видами, знаходили в них додатки ( вчитель Якушко Т.Ю.)