ЗЗСО 243 Без рубрики НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ 💛💙ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙💛💙На онлайн – уроці німецької мови учні 11-А класу працювали над темою “Україна – моя Батьківщина” . 💙💛Під час уроку:🇺🇦прочитали німецькою мовою відомий в усьому світі “Заповіт ” Тараса Шевченка та Гімн України; 🇺🇦Згадали знаменитих українців🇺🇦 Поговорили про столицю України, місто Київ, та його визначні місця. (Вчитель Дроненко І.В)