НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ 💛💙ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙💛💙Сьогодні на уроці “Я досліджую світ” учні 1-В класу знайомилися із символами нашої держави – прапором, гербом і гімном України!🇺🇦🇺🇦🇺🇦Дуже патріотично першокласники виконували Гімн!💛💙Малюнки, які діти намалювали під час уроку, передаємо для наших захисників! 💛💙🇺🇦🇺🇦🇺🇦(вчитель Дончук Л.М.)

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок української мови у 4-Б класі (учитель Гуменюк Наталія Іванівна)НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок української мови у 4-Б класі (учитель Гуменюк Наталія Іванівна)

ЦІКАВЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ТАЛАНОВИТІ УЧНІ#МАЙСТЕРНІ ВЧИТЕЛІ#Вже із власного досвіду учні 4-Б класу кл. знають ЯКА БАГАТА УКРАЇНСЬКА МОВА!Тож із традиційною цікавістю до нових знань працювали над темою: “Багатозначні слова і омоніми”:

Урок 4-б класуУрок 4-б класу

Інтегрований урок трудового навчання та природознавства у 4-Б класу (учитель Дончук Лідія Миколаївна) на тему: “Колаж. Комбінування різноманітних матеріалів для створення композиції- колажу. Сюжетна композиція на тему “Космічна мандрівка”. Неймовірна