НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🖍️На онлайн-уроці “Я досліджую світ” учні 3-Б класу досліджували тему “Україна – демократична та незалежна держава”🇺🇦🇺🇦✏️Учні розширили свої знання про Україну, як незалежну та демократичну державу.🖍️Поповнили свій словниковий запас ще й новими визначеннями і словами “незалежність”, “правова держава”, “демократія”.✏️Спробували на прикладі окремих ситуацій вирішити проблемні завдання, враховуючи права та обов’язки громадян (вчитель Карпенко І.С.).