НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ 🇺🇦🇺🇦НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦На уроці інформатики учні 2-В та 2-Г класів вчились створювати алгоритми для малювання у середовищі Скретч, а наприкінці уроку станцювали запальний танок “Орися” групи Мандри разом із роботами Boston Dynamics ( вчитель Литовченко Ю.В)

Безпека освітнього процесу – це колективна відповідальність освітян і батьківБезпека освітнього процесу – це колективна відповідальність освітян і батьків

“Директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян звернулась ДО БАТЬКІВ із проханням дотримуватись правил поведінки задля безпеки власної дитини та інших учасників освітнього процесу. «Украй важливим є розуміння відповідальності

V-ий ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАРТНЕРСТВА “ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2021”V-ий ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАРТНЕРСТВА “ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2021”

День 2. ДРАЙВОВИЙ ВІВТОРОКу школі 243 Подільського району м Києва: адміністрація-самоврядування.Заступник директора ПШ в Тиждень ХакатонуБуло жарко!

УРОКИ ЗВИТЯГИУРОКИ ЗВИТЯГИ

До Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у школі пройшли тематичні “Уроки звитяги ” в 5-11 класах.ПАМ’ЯТАЄМО…ПЕРЕМАГАЄМО…