НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ 🇺🇦🇺🇦НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦Учні 4-Б класу на уроці “Я досліджую світ” вивчали Сонце.☀️📍Складали розповіді про Сонце за поданими фактами,📍дослідили як Сонце впливає на життя об’єктів живої природи і як називали бога Сонця різні народи,📍побували у космічних лабораторіях 🌞🌎☀️🌔🛰 ( вчитель Гуменюк Н.І.)

19 листопада до Єдинигого національного онлайн- уроку на тему «Безпечна дорога додому» 🚦🚔🚖🛴🛑🚥 в рамках національного проєкту «Безпечна країна» долучилися:19 листопада до Єдинигого національного онлайн- уроку на тему «Безпечна дорога додому» 🚦🚔🚖🛴🛑🚥 в рамках національного проєкту «Безпечна країна» долучилися:

2-В клас, класовод Ященко Т.О.3-А клас, класовод Бондарук У.О.3-Г клас, класовод Страшинська Т.М.4-Г клас, класовод Крамаренко О.Ю.5-А клас, класний керівник Соснина Н.В.5-Б клас, класний керівник Солодка Н.М.5-Г клас, класний керівник

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА На онлайн-уроці “Я досліджую світ” учні 3-Б класу досліджували тему “Україна – демократична та незалежна держава”Учні