ЗЗСО 243 Без рубрики ДО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗАЛИШАЮТЬСЯ 3 ДНІ

ДО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗАЛИШАЮТЬСЯ 3 ДНІ

Останні уроки у 2021-2022 навчальному році 💼👍🗂️🖍️

На останньому уроці української літератури у цьому навчальному році, учні 5-а класу здійснили віртуальну подорож до літературної галереї (учитель Якушко Т.Ю.)

✨Дітей чекали зали, заходячи у які, треба було виконати завдання: чи то впізнати хто зображений на портреті, чи то пригадати з якого твору цитата, чи то відгадати твір за ілюстрацією.

✨Останні двері, що відкрились учням, це зала 6 класу, яка поки що порожня. їЇ неодмінно наповнять діти у наступному навчальному році .

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА🇺🇦🇺🇦🇺🇦

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ 🇺🇦🇺🇦

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙

#школа243

#Творчі_вчителі_школи_243

#Дистанційне_навчання_243

и ещё 3

14Angelina Matveeva, Татьяна Якушко и ещё 12

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ .22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ .

Виставка малюнків та вВиставка малюнків та вітальних листівок “ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА!” від учнів 2-А,2-Б,2-В, 3-Г,4-А класів.італьних листівок “ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА!” від учнів 2-А,2-Б,2-В, 3-Г,4-А класів.

ГРУПА ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ ДИСТАНЦІЙНО!ГРУПА ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ ДИСТАНЦІЙНО!

На групі подовженого дня учні 2-В класу ( вихователь Охрiмова Олеся Юріївна) виготовляли аплiкацiю на тему: Весняна квiтка «Пiдснiжник».ДУЖЕ КРУТО!Діти молодці!#Талановитідітишколи243#дистанційна_ОК_вчителі_разом

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯНОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА У сьогоднішніх умовах важливо пам’ятати та знати історію нашої прекрасної, молодої, незламної держави – УКРАЇНИ Саме тому учні 3- А класу із величезним задоволенням на предметі «Я