НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ 🇺🇦🇺🇦

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

На уроці фізичної культури у 3-Г класі з теми “Положення тіла в просторі”🤾⛹️🏋️🤸🧘:учні мали можливість один одному загадати назви вправ, давали завдання відгадати положення тіла в просторі, називали і виконували вправи на різні групи м’язів.

Дуже сподобалась та полюбилась рухлива гра Socks (імітація рухів спортивної гри футбол), вчитель Крижановська Т.О.

УКРАЇНА – ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!УКРАЇНА – ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

До Дня Гідності та Свободив онлайн форматі відбулися заходи:патріотичний урок “Тернистий шлях до свободи” в 5-Г класі (кл.кер. Козленко Ю.І.);виховні години “Вільні творять майбутнє” в 6-А класі (кл.кер. Маншиліна М.В.)

V-ий ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАРТНЕРСТВА “ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2021”V-ий ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАРТНЕРСТВА “ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2021”

День 2. ДРАЙВОВИЙ ВІВТОРОКу школі 243 Подільського району м Києва: учні-вчителі-для учнів Спеціальний гість Фестивалю, випускниця школи 2019 року, студентка історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Катерина Калюжна