До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу ДОН від 25.04.2022 року №47 “Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2022 році” та на основі поданих до закладу освіти заяв, 01 червня 2022 року здійснено зарахування дітей до перших класів.

Ознайомитись з наказом про зарахування учнів до 1-х класів на 2022-2023 н.р. можна на офіційному сайті школи у комірці “Вступ до школи” http://sch243.kyiv.ua

⚠️‼️‼️Нагадуємо, що оригінали документів, зокрема медичну довідку 086-1/о, необхідно надати до 23 серпня (включно)

Наголошуємо, що відповідно до вищезазначеного наказу:

🔸 з 02 червня по 23 серпня відбувається зарахування дітей за постійним місцем реєстрації на території обслуговування закладу освіти та внутрішньо переміщених осіб (при умові наявності довідки);

🔹 з 25 серпня і впродовж наступного навчального року – зарахування на вільні місця (у разі їх наявності) та в порядку надходження заяв.

Також повідомляємо, що на даний час у закладі освіти планується відкриття 4-х перших класів.

Кількість вільних місць станом на сьогодні – 23

‼️‼️ Про розподіл учнів за класами, зустрічі з класоводами та всі організаційні питання вам буде повідомлено після 23 серпня 2022 року. Слідкуйте за оновленням інформації на сайті школи.

Зворотний зв’язок:

📲: +38 (063) 305-48-44

📧: podol243@ukr.net

Усім мирного і теплого літа!!!

До зустрічі в #школа243!!! 💛💙

Возможно, это изображение текст