Тиждень педагогічної майстерності

🔴Сьогодні гостинно запросили до себе учні 2-Б класу (вчитель Агапова А.С.).

🟠Урок – подорож в чарівну Країну Ліній “Прямі та криві лінії. Розпізнавання многокутників”. 🟡Невтомні дослідники математичної галузі продемонстрували набуті здібності в орієнтуванні серед геометричних фігур, уміння працювати індивідуально, в парах і команді.

🟢Учні продемонстрували розуміння відмінностей прямої, кривої і ламаної ліній; з легкістю віднайшовши їх серед природніх об’єктів: павутина, дощ, блискавка і т.і.

🔵 Діти працювали зі шнурочками, картками, лего – цеглинками і навіть встигли виконати колективну роботу “Космічна ракета” – для подальшого математичного освоєння космосу силами учнівського колективу:)

🟣 Дякуємо за сильні позитивні емоції і високу працездатність всьому колективу 2-Б класу!

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙🇺🇦

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦