ПІДТРИМУЄМО СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ!

Багато батьків, учнів і вчителів нашої школи займаються волонтерською роботою задля допомоги нашим захисникам і захисницям здобувати ПЕРЕМОГУ ТА МИР для України 🇺🇦

Цього разу ми вирішили підтримати нашого Захисника – вчителя фізичної культури Захара Васильовича Козака, який вирішив стати на захист нашої країни з перших днів війни – 28 лютого 2022 року.

За частину коштів, зібраних від благодійного ярмарку “ЗІГРІЄМО ТЕПЛОМ ЗАХИСНИКА” та благодійного вечора “РІЗДВЯНЕ ПЕЧИВО ДЛЯ ЗСУ” 💛💙, ми підготували йому справжній різдвяний подарунок.

Особливу вдячність висловлюємо мамі учениці 2-А класу Стахович Маргарити, яка підтримала волонтерський рух у школі та надала значну матеріальну допомогу для його розвитку.🥰👍🙏

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ 🇺🇦🇺🇦