БАТЬКІВСЬКИЙ МОНІТОРИНГ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Сьогодні, 17 лютого, батьки учнів 1-х класів здійснили моніторинг харчування. 👌👌🍅🥬🥒🍎🍏🍊

Перевірили:

*якість продуктів, їх асортимент

*умови приготування

*посуд та його стан

*меню

*прийом їжі дітьми.

Залишилися задоволеним і батьки, і діти! 👍👍👍

‼️‼️ІНФОРМУЄМО

З 01 лютого 2023 у школі організовано харчування відповідно до нового розпорядження Подільської районної державної адміністрації.

відновлено мультипрофільне харчування “Страва на вибір” для учнів 1-11-х класів. 🍒🍔🍗🥨🍎🍏

👉Харчування учнів 1-4 класів відбувається 2 рази на день (сніданок й обід), 5-11 класів- 1 раз, – за кошти батьків.

❗Сніданки:

1-2 класи – з 10.10 год.

3-4 класи – з 11.10 год.

5-11 класи – 12.10 год.

Обід у ГПД – з 13.30 год.

👉Для дітей, які мають пільги, організовується одноразове безкоштовне гаряче харчування.

👉Для того, щоб дитина отримувала харчування, батькам треба звернутися до класного керівника.

👉Пільгове харчування оформляється за окремою заявою батьків, до якої додвються необхідні документи про пільгу.

❗Після отримання заяви про організацію пільгового харчування, з наступного дня дитина зможе його отримувати.

❗Нагадуємо, що у шкільній їдальні працює готівковий і безготівковий способи розрахунку, який діти здійснюють самостійно.

Готуємо смачно!!!👍

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ💛💙