Літературне Євробачення 2023

Вперше учні нашої школи взяли участь у конкурсі-фестивалі декламаторів поезій “Літературне Євробачення”:

– Кондратьєва Анастасія, учениця 5-А класу (Леся Українка “Contra Spem Spero”).

– Чорнат Мирослава, учениця 9-Б класу (Ліна Костенко “Дзвенять у відрах крижані кружальця”).

– Середа Валерія, учениця 11-А класу (Вікторія Невідомська “Без імені).

За підсумками журі та глядацького голосування

– Кондратьєва Анастасія та Чорнат Мирослава нагороджені Дипломами за прояв патріотизму та популяризацію українського слова.

– Середа Валерія нагороджена Дипломом за 2 місце у категорії “10-11 класи” , Дипломом за актуальність та доречність обраної композиції.

Вітаємо!🏆🏆🏆

Дякуємо вчителям 🥰🥰Присідько Людмилі Миколаївні, Кондратьєвій Валентині Олександрівні, Козленко Юлії Іванівні за підготовку учасниць до конкурсу-фестивалю “Літературне Євробачення 2023”.

Окремо дякуємо за неймовірну підтримку учням з 5-Б і 11-Б класів, класному керівнику 5-Б класу Бондаренко Анастасії Валеріївні та вчителю Закорко Вадиму Вадимовичу

Нехай же у віках живе створіння славне – українське слово!🙏🙏🙏

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙🇺🇦🇺🇦