Кафедри

КАФЕДРА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ:

КАФЕДРА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ:

Дупліхіна Алла Олександрівна – голова МО

  • Бойко Марина Сергіївна 
  • Ященко Тетяна Олегівна
  • Скопенко Дар’я Олександрівна
  • Власюк Оксана Іванівна 
  • Карпенко Ірина Сергіївна
  • Кузьмич Ольга Сергіївна
  • Страшинська Тетяна Миколаївна
  • Ісаєнко Юлія Василівна
  • Гуменюк Наталія Іванівна 
  • Яковина Віталія Олександрівна
  • Крамаренко Ольга Юріївна 
  • Дончук Лідія Миколаївна
  • Головінова Ганна Сергіївна
  • Вітько Юлія Романівна 
  • Лельпуран Ірина Петрівна – вихователь ГПД
  • Тюлькіна Зінаїда Іннокентіївна-вихователь ГПД
  • Костриця Леся Анатоліївна– вихователь ГПД
  • Ліцоєва Олена Михайлівна– вихователь ГПД
  • Куценко Евеліна Юріївна – вихователь ГПД

КАФЕДРА ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ:

Зеленська Олена Іванівна  голова МО, учитель англійської мови

  • Месенко Оксана Констянтинівна -учитель англійської мови
  • Власова Алла Георгіївна  учитель англійської мови
  • Балик Анастасія Романівна – вчитель англійської мови 
  • Ступакова Ганна Федорівна – вчитель англійської мови
  • Дроненко Ірина Вікторівна– вчитель німецької мови
  • Вишатицька Марія Леонідівна – вчитель англійської мови 
  • Шустерова Ольга Миколаївна– учитель англійської мови 

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА СУСПІЛЬЧОЗНАВЧИХ НАУК:

Мельник Валентина Олексіївна – голова МО, учитель зарубіжної  літератури

  • Присідько Людмила Миколаївна – учитель української мови та літератури
  • Козленко Юлія Іванівна  учитель української мови та літератури
  • Василенко Ольга В’ячеславівна– учитель української мови та літератури
  • Жиронкіна Людмила Борисівна – учитель української мови та літератури
  • Маншиліна Марина Валеріївна учитель української мови та літератури
  • Мушинський Володимир Іванович  учитель історії та права
  • Кучма Роман Петрович-учитель історії та мистецтва
  • Якушко Тетяна Юріївна- учитель української мови та літератури

КАФЕДРА ПРИРОДНИЧИХ НАУК:

Крупко Людмила Володимирівна  голова МО, учитель фізики, астрономії

  • Калита Ніна Михайлівна  учитель хімії 
  • Малкіна Людмила Михайлівна – учитель математики 
  • Герасименко Любов Миколаївна  учитель основ здоров’я, географії
  • Кондратьєва Ірина Анатоліївна – учитель біології і хімії 
  • Долженко Надія Володимирівнаучитель математики та інформатики
  • Деревицька Людмила Андріївна  учитель математики та інформатики
  • Коренська Віта Анатоліївна  учитель біології, географії
  • Литовченко Юлія Вікторівна  учитель інформатики

КАФЕДРА ЕСТЕТИЧНИХ НАУК ТА ТЕХНОЛОГІЙ:

  • Ходзицька Ірина Юліївна  голова МО, учитель труд.навчання, інформатики
  • Чхало Василь Іванович  учитель трудового навчання
  • Цевонюк Ірина Вікторівна – учитель образотворчого мистецтва

КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ТА ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ:

Щеглюк Роман Сергійович   голова МО, учитель фізичного виховання

  • Крижанівська Тамара Олегівна  учитель фізичного виховання
  • Топчій Владислав Євгенович  учитель фізичного виховання
  • Лисов Олександр Юрійович – учитель фізичного виховання «Захисту України»

Асистенти вчителів:

  • Мусієнко Валентина Борисівна- асистент учителя
  • Данько Ірина Олексіївна- асистент учителя, вихователь ГПД
  • Бородіна Юлія Олександрівна асистент учителя, вихователь ГПД
  •  Дідик Христина Олегівнаасистент учителя
  • Нємєрова Ірина Павлівна  педагог-організатор
  • Кульга Ольга Олександрівна – завідуюча бібліотекою