Реал Мадрид

У жовтні 2020 року на базі школи №243 відкрилася соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид за підтримки ГО «Епіцентр дітям». Це міжнародний проект, що успішно працює в понад 78 країнах світу. Одним із пріоритетних напрямків школи є створення та підтримка соціальних благодійних проектів. Соціальна програма розрахована на дітей, сім’ї яких належать до категорій: сироти, напівсироти, багатодітні, малозабезпечені, переселенці, діти військовослужбовців АТО/ООС, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, діти з надлишковою вагою. Нині школа нараховує 45 бенефіціарів – дітей, які дійсно потребують навчання за такою програмою та мають можливість навчатися повністю на безоплатній основі.

До школи зараховують вихованців за віковими категоріями: А (6-8 років), В (9-12 років), С (13-17 років).

Спортивна програма передбачає тренувальні заняття з футболу за методологією ФРМ. У соціально-спортивній школі задіяна кваліфікована команда спеціалістів, а саме: координатори проекту, соціальний педагог, тренери, учителі-вихователі, психолог.

Завдання соціально-спортивної школи різнопланові: допомогти кожній дитині стати всебічно розвинутою особистістю, здатною самостійно творити своє життя, бути вільною у думках і прагненнях; навчити дітей таких цінностей: взаємна повага, товаришування, командний дух, мотивація, толерантність, рівність, автономія, самооцінка, взаємопідтримка.

На сьогоднішній день у школі проходять тренування з футболу за розкладом:

• Група А
  • Середа 17:00-18:00
  • П’ятниця 15:30-16:30
  • Група В
  • Понеділок 16:30-18:00
  • Четвер 16:30-18:00
  • Група С
  • Вівторок 16:30-18:00
  • П’ятниця 16:30-18:00

Заняття з англійської мови та психології проходять 1 раз на тиждень у кожної вікової категорії.

Окрім цього діти мають можливість відвідувати майстер-класи з творчості.

Бенефіціари школи будуть забезпечені смачними полуденками, спортивним інвентарем та формою.

• Копії документів, необхідні для зарахування дитини до соціально-спортивної школи:
  • копія паспорта (1, 2 розвороти + реєстрація місця проживання)
  • копія ідентифікаційного коду
  • копія свідоцтва про народження дитини
  • копія ідентифікаційного коду  дитини
  • копія документу, що підтверджує соціальний статус
  • копія закордонного паспорта дитини (за наявності)
  • 2 фото дитини 3×4
  • копія табеля успішності
  • копія медичної довідки від спортивного лікаря

Для детальної інформації надсилайте повідомлення на електронну скриньку realmadrid243@ukr.net