Цифрові технології закладу

Єдина школа

Ліцей № 243 міста Києва для забезпечення якісного освітнього процесу в своїй діяльності використовує Інформаційно-комунікаційну автоматизовану систему «Єдина школа».

«Єдина школа» – більше ніж простий щоденник. Це – інформаційне освітнє середовище Вашої школи з інструментами підтримки навчання Вашої дитини. Тепер Вам не потрібно вивчати особливості інших різноманітних платформ та соціальних мереж (Skype, WhatsApp, Facebook, Telegram, Viber та інші) для спілкування з окремими вчителями. Тепер Ви спілкуєтесь з класним керівником та усіма вчителями-предметниками на єдиній платформі по єдиним правилам.

Електронний щоденник це:

• Постійний доступ батьків до навчального процесу дитини, моніторинг відвідуваності навчальних занять, контроль рівня знань
  • Розсилання push-повідомлень у визначених випадках, неспроможність втручання третіх осіб у систему.
  • Інтерактивний зв’язок батьків з кожним вчителем через наявну в системі електронну пошту

Інструкція для батьків

Web Версія Е-Щоденника

Для роботи у web версії Е-щоденника необхідно ввести відповідне покликання в адресний рядок браузера:diary.eschool-ua.com

Увага! Функція доступна лише з доступом учня! Батьки не можуть входити до свого за стосунку з комп’ютера!

Консультації для батьків щодо роботи в сервісі Єдина школа