З 12 грудня в Україні Національний тиждень читання. Це особливий час, коли читачі, письменники, видавці, бібліотекарі, книгарні об’єднуються навколо книги та читання. До національного тижня читання може приєднуватися кожен охочий. Щоб взяти участь в акції особисто, можна: – придбати книгу в книгарні для себе, на подарунок або для передачі в бібліотеку, і розповісти про це в соцмережах; – розповісти або написати історію про читання книжки у вашому житті в соцмережах на тему: ” Чому, на вашу думку, читання і українські книжки важливі для українців? “. Тож долучаймося! Читаємо, популяризуємо та захоплюємося українсько книгою разом!
![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_5242308181395358586_x.jpg)
20 березня – Всесвітній день казки.
Це свято виникло за ініціативи Швеції в 1991 році.
Казка – це народно-поетичний або писемно-літературний твір про передбачувано вигадані події чи осіб, іноді за участю фантастичних сил, який має повчальну мету.
Мистецтво казки полягає в тому, що вона гармонізує людину з навколишнім світом з одного боку, а з іншого – координує її в суспільстві, світі, вигаданому людьми.
![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230404_161843_544-691x1024.jpg)
![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230404_161843_398-1-734x1024.jpg)