14 листопада 2023 року відбулися відбулися вибори президента школи.
Участь у голосуванні взяли 453 виборців (60%) – учнів 5-11 класів та педагогів школи.
За результатами голосування у чесній передвиборчій боротьбі вдалося здобути перемогу учневі 10-Б класу ЦАРЕНКУ ДАНІІЛУ!
![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/402022307_796274288968347_396127568848724177_n-768x1024.jpg)
У День Гідності і Свободи, 21 листопада, відбулася церемонія посвяти в Президенти шкільного учнівського самоврядування Царенка Данііла, учня 10-Б класу.
![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/404299412_799927358603040_3163490748289082586_n-1024x768.jpg)
Директор школи привітала новообраного президента школи і побажала успіхів і наснаги в реалізації передвиборчої програми та інших сміливих ідей для покращення шкільного життя.
Новообраний президент подякував усім присутнім за підтримку, виголосив присягу та представив свою команду, з якою планує втілювати плани передвиборчої програми