Адміністрація школи

МАТВЄЄВА ЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Освіта

Фахова педагогічна – закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Географія та біологія».

У галузі управління – Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація «магістр з менеджменту».

Навчалась в аспірантурі Національної академії державного управління при Президентові України, виконувала дисертаційне дослідження у галузі державного управління на кафедрі парламентаризму та політичного менеджменту.

Має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Учитель-методист», «Вихователь-методист».

Нагороджена: Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, подякою Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Почесною грамотою Академії педагогічних наук України.

Педагогічний стаж – 25 років. Працює директором школи з вересня 2015 року.

Професійне кредо: «Працювати для дітей, заради дітей і майбутнього України».

ГУБІНА ІРИНА СТЕПАНІВНА

заступник директора з виховної роботи

Закінчила Київський державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. За фахом викладач української мови та літератури.

Має вищу кваліфікаційну категорію.

Нагороджена грамотами Головного управління освіти і науки, Управління освіти Подільської районної у м. Києві держадміністрації, подякою Голови Київської міської державної адміністрації.

Педагогічний стаж – 22 роки. Працює заступником директора школи з 1998 року.

Професійне кредо: «Хороше в людині завжди доводиться виховувати»

Хоменко Ніна Олександрівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

Освіта Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди – учитель історі та права

Освіта Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди – практичний психолог

Освіта Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди – керівник управління

Освіта Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди – учитель початкових класів

Має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Старший учитель».

Педагогічний стаж – 21 рік. Працює заступником директора школи з навчально- виховної роботи з вересня 2018 року

Життєве кредо:Життя полягає не в тому, щоб знайти себе. Життя полягає в тому ,щоб створити себе.

Творче кредо:

Вчитель -не той хто вчить , а той у кого вчаться.

Жиронкіна ЛЮДМИЛА БОРИСІВНА

заступник директора з навчально-виховної роботи

Освіта

Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка – філолог, викладач української мови та літератури.

Має вищу категорію

Педагогічний стаж – 19 років. Працює заступником директора з навчально-виховної роботи з жовтня 2020 року.

Життєве кредо: Все в наших руках, тому їх не можна опускати.

Творче кредо: « Клас- оркестр , кожна дитина- музичний інструмент. Гарне звучання- результат кропіткої щоденної  праці»