Єдина школа
Ліцей № 243 міста Києва для забезпечення якісного освітнього процесу в своїй діяльності використовує Інформаційно-комунікаційну автоматизовану систему «Єдина школа».
![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-1-1024x576.png)
«Єдина школа» – більше ніж простий щоденник. Це – інформаційне освітнє середовище Вашої школи з інструментами підтримки навчання Вашої дитини. Тепер Вам не потрібно вивчати особливості інших різноманітних платформ та соціальних мереж (Skype, WhatsApp, Facebook, Telegram, Viber та інші) для спілкування з окремими вчителями. Тепер Ви спілкуєтесь з класним керівником та усіма вчителями-предметниками на єдиній платформі по єдиним правилам.
![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-5.png)
![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-6.png)
![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-7.png)
Електронний щоденник це:
- Постійний доступ батьків до навчального процесу дитини, моніторинг відвідуваності навчальних занять, контроль рівня знань
- Розсилання push-повідомлень у визначених випадках, неспроможність втручання третіх осіб у систему.
- Інтерактивний зв’язок батьків з кожним вчителем через наявну в системі електронну пошту
![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-11.png)
Для роботи у web версії Е-щоденника необхідно ввести відповідне покликання в адресний рядок браузера:diary.eschool-ua.com
Увага! Функція доступна лише з доступом учня! Батьки не можуть входити до свого за стосунку з комп’ютера!