Гуртки та секції

ГУРТОК ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ХУДОЖНІ МРІЇ»

Класи 1 – 4; керівник гуртка – Цевонюк Ірина Вікторівна; графік середа, четвер, з 13:00 до 17:00 в залежності від вікової категорії.

Вихованці гуртка вчаться працювати у різних графічних та живописних техніках. Знайомляться зі специфікою натюрморту, пейзажу, портрета та творчістю великих майстрів. Ці заняття у допомагають дитині долучитися до дивовижного світу образотворчого мистецтва, розвинути талант, дають можливість проявити фантазію і уяву, творчо самовиразитися.

ВІЙСЬКОВО- ПАТРІОТИЧНИЙ ГУРТОК «ДЖУРА»

Класи 4 та 8 – 9; керівник гуртка – Данько Ірина Олексіївна; графік понеділок – четвер, з 13:30 до 15:25 в залежності від вікової категорії.

Діяльність гуртка спрямована на: популяризацію здорового способу життя, зміцнення здоров’я дітей, виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, виконання кодексу, «лицарської честі» на засадах елементів козацької педагогіки, формування та розвиток повноцінної особистості, гармонійної людини, патріотів України.

СЕКЦІЯ КАРАТЕ

Класи 1 – 4 ; керівник гуртка – Луценко Віталій Олександрович; графік: вівторок, четвер та субота, з 15:00 до 15:45, у суботу з 09:00 – 11:45 в залежності від вікової категорії.

Гурток з бойового мистецтва карате чудово підходить для рухливих і активних діток. Тим паче, що каратист не лише вміє за себе постояти, в разі чого, а й завжди залишається спокійним і виваженим. Як раз ці якості і потрібно прищеплювати із самого дитинства. Під час занять діти також отримають навички, що будуть корисні їм для самозахисту, у загрозливій ситуації. Ми виховуємо самодисципліну, витривалість, спритність, силу, дух здорового суперництва.

СЕКЦІЯ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Класи 1 – 4; керівник гуртка – Луценко Віталій Олександрович; графік понеділок, середа та п’ятниця, з 15:00 до 16:4 в залежності від вікової категорії.

Настільний теніс – гра, яка тренує на лише тіло, але й мозок! Ця гра розвиває спритність, координацію, оперативне та аналітичного мислення, психологічну стійкість і витривалість.

СЕКЦІЯ СПОРТИВНО – БАЛЬНОГО ТАНЦЮ « PREMIUN DANCE SCHOOL»

Класи 1 – 7; керівник гуртка – Акіменко Михайло Олегович; графік понеділок, середа та п’ятниця, з 13:00 до 19:00 в залежності від вікової категорії.

Танцюючи бальний танець, дитина розвиває в собі пластику тіла, відчуття ритму і любов до краси і музики. А танцюючи на змаганнях спортивні пари загартовують свій характер для досягнення мети, дають реалізацію своїм талантам, отримують визнання, кубки та медалі і найкращі з них стають чемпіонами країни і світу!

СЕКЦІЯ ФУТБОЛУ

Класи 1 – 11; керівник секції –Щеглюк Роман Сергійович (ДЮСШ Поділ) Марченко Роман Васильович ( на базі Будинку дитячої творчості) ; графік понеділок – cубота, з 12:00 до 21:00 в залежності від вікової категорії та бази занять.

Футбол – один з найпопулярніших видів спорту в світі. Спостерігати за тим, як дві команди по 11 чоловік намагаються зосереджено загнати м’яч в ворота люблять багато чоловіків, жінки, і навіть діти, останні при цьому часто таємно мріють прославитися і стати знаменитими футболістами. Чим корисний дитячий футбол?
Заняття з м’ячем покращують реакцію дитини, формуючи і зміцнюючи її, крім того, в процесі гри тренуються відразу декількох груп м’язів, а також загальна витривалість організму, що дуже важливо для дитячого організму.
До того ж, футбол – це командна гра. Тому, граючи, ваша дитина стає ближче до колективу, налагоджуючи товариські відносини і покращуючи свої навички спілкування.

СЕКЦІЯ ГРЕКО – РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ

Класи 1-11; керівник гуртка – Гайдамаченко П. І.; графік понеділок – субота, з 12:30 до 21:00 в залежності від вікової категорії.

Греко-римська боротьба дуже корисна для дитини. Вона розвиває в ньому силу, спритність, витривалість, повагу до людей і кмітливість.
Як і в будь-якому іншому єдиноборстві тут виховується глибоку повагу до суперника. І навіть у віці, коли здається, що у дитини немає нічого в голові, крім пустощів та ігор, вітання та рукостискання є невіддільною частиною будь-якого поєдинку.

Для запису звертайтеся за номером телефону приймальної директора: 063-305-4844