Про школу

Реал Мадрид

У жовтні 2020 року на базі школи №243 відкрилася соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид за підтримки ГО «Епіцентр дітям». Це міжнародний проект, що успішно працює в понад 78 країнах світу. Одним із пріоритетних напрямків школи є створення та підтримка соціальних благодійних проектів. Соціальна програма розрахована на дітей, сім’ї яких належать до категорій: сироти, напівсироти, багатодітні, малозабезпечені, переселенці, діти військовослужбовців АТО/ООС, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, діти з надлишковою вагою. Нині школа нараховує 45 бенефіціарів – дітей, які дійсно потребують навчання за такою програмою та мають можливість навчатися повністю на безоплатній основі.

До школи зараховують вихованців за віковими категоріями: А (6-8 років), В (9-12 років), С (13-17 років).

Спортивна програма передбачає тренувальні заняття з футболу за методологією ФРМ. У соціально-спортивній школі задіяна кваліфікована команда спеціалістів, а саме: координатори проекту, соціальний педагог, тренери, учителі-вихователі, психолог.

Завдання соціально-спортивної школи різнопланові: допомогти кожній дитині стати всебічно розвинутою особистістю, здатною самостійно творити своє життя, бути вільною у думках і прагненнях; навчити дітей таких цінностей: взаємна повага, товаришування, командний дух, мотивація, толерантність, рівність, автономія, самооцінка, взаємопідтримка.

На сьогоднішній день у школі проходять тренування з футболу за розкладом:

Група А

Середа 17:00-18:00

П’ятниця 15:30-16:30

Група В

Понеділок 16:30-18:00

Четвер 16:30-18:00

Група С

Вівторок 16:30-18:00

П’ятниця 16:30-18:00

Заняття з англійської мови та психології проходять 1 раз на тиждень у кожної вікової категорії.

Окрім цього діти мають можливість відвідувати майстер-класи з творчості.

Бенефіціари школи будуть забезпечені смачними полуденками, спортивним інвентарем та формою.

Копії документів, необхідні для зарахування дитини до соціально-спортивної школи:

1. копія паспорта (1, 2 розвороти + реєстрація місця проживання)

2. копія ідентифікаційного коду

3. копія свідоцтва про народження дитини

4. копія ідентифікаційного коду  дитини

5. копія документу, що підтверджує соціальний статус

6. копія закордонного паспорта дитини (за наявності)

7. 2 фото дитини 3×4

8. копія табеля успішності

9. копія медичної довідки від спортивного лікаря

Для детальної інформації надсилайте повідомлення на електронну скриньку realmadrid243@ukr.net