Робота психолога

Четвер: 9.00 – 17.00
П’ятниця: 9.00 – 17.00

Основні напрями діяльності:

Психологічна просвіта педагогічного колективу, учнів, батьків.

Консультативно-методична допомога всім учасникам навчально-виховного процесу з питань виховання дітей, створення сприятливих умов для розвитку.

Психологічна профілактика – своєчасне попередження відхилень у становленні особистості, труднощів міжособистісних стосунків, конфліктів.

Діагностика – психологічне обстеження дітей та колективів, умов навчання та розвитку, виявлення дітей групи ризику.

Корекція – здійснення психолого-педагогічних, психотерапевтичних заходів з метою усунення відхилень в психічному та особистісному розвитку дитини.

Реабілітація – надання психолого-педагогічної допомоги дітям, які перебувають у кризовій ситуації.

Психологічна експертиза участь в оцінюванні нових технологій навчання та виховання, педагогічних інновацій.

Психологічна прогностика – розробка, апробація і застосування моделей поведінки групи та особистості в різних умовах, прогнозування психічного розвитку дитини тощо.