![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/73323073_2419156671680376_1542159950963277824_n.jpg)
Виявилися для учнів 6-В класу, які разом зі своїм класним керівником Людмилою Михайлівною Малкіною вивчали історичні та улюблені місця свого рідного міста.
Було по-справжньому пізнавально і весело!!!!
Виявилися для учнів 6-В класу, які разом зі своїм класним керівником Людмилою Михайлівною Малкіною вивчали історичні та улюблені місця свого рідного міста.
Було по-справжньому пізнавально і весело!!!!