![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/01/78347986_2452877468308296_3305567162130759680_o.jpg)
У рамках Декади толерантності у 3-а класі проведено тренінг “Зрозуміти іншого” до Міжнародного дня інвалідів, який підготувала і провела класний керівник Дупліхіна Алла Олександрівна.
#щасливе дитинство
У рамках Декади толерантності у 3-а класі проведено тренінг “Зрозуміти іншого” до Міжнародного дня інвалідів, який підготувала і провела класний керівник Дупліхіна Алла Олександрівна.
#щасливе дитинство