![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/01/78487252_2452952441634132_7441009455677833216_n.jpg)
Сьогодні учні 7-х класів стали учасниками уроку-дослідження “Досвід реконструкції історичного обладунку або військове мистецтво кочівників “, який проводив учитель історії Кучма Роман Петрович.
Учні із захопленням слухали цікаві історичні факти, не лише вивчали, але й мали можливість приміряти обладунки кочівників 13 століття та сфотографуватися в них!!!
Цікаво було не лише учням, а й учителям зробити фото із справжнім кочівником!!!
#Робимо навчання цікавим!