![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/11/127276758_2764254393837267_3264147561428704027_n.jpg)
До Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років учні початкових класів доєдналися до загальношкільної Акції “Незабудка пам’яті”. Сьогодні діти виготовляли квітку-символ пам’яті Голодомору 1932-1933 р.р. Ця квітка нагадує всім українцям, що ми не маємо права забути мільйони жертв Голодомору.Нагадаємо, що у 1986 р. незбудка використовувалась як символ пам’яті Голодомору в шкільництві української канадської діаспори. З початку 1990-х р.р. така практика поширилась в Україні.