![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/11/127531851_2339112822900648_6141022264954035420_n.jpg)
Ми проти насильства у світі!1-В на прикладі двох яблук побачив, як насильство та похвала впливають на людейЩо відбувається з нами, коли нас люблять та хвалять? Що буде з тими, над ким ми знущаємося?А що обереш ти?
Ми проти насильства у світі!1-В на прикладі двох яблук побачив, як насильство та похвала впливають на людейЩо відбувається з нами, коли нас люблять та хвалять? Що буде з тими, над ким ми знущаємося?А що обереш ти?