![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/12/128872656_2766739193588787_11423850713433688_n.jpg)
Над цим запитанням сьогодні міркували всі вчителі,які викладають у 5-х класах, класні керівники теперішніх 5-х та 4-х класів минулого року,, шкільний психолог та шкільна адміністрація під час психолого-педагогічного консиліуму “Адаптація учнів 5-х класів до навчання в основній школі “Як показали дослідження шкільного психолога, за три місяці навчального року у кожному 5 класі адаптувалися на високому і середньому рівнях від 85 до 91% школярів.У 5 класі дітям подобаються вчителі, уроки і багато нового, що можна на них дізнатися
Що вони змінили б у 5 класі, так це зменшили тривалість уроків і збільшили перерви
А найулюбленішими предметами
вважають фізкультуру і трудове навчання, а найскладнішими- математику, англійську та українську мови
А як ви вважаєте, ваша дитина добре адаптувалася у 5 класі?