![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/12/129299717_2772115363051170_8145606058776523907_n.jpg)
У рамках #ЩедрийВівторок та #Освітній_Хакатон_2020 з 1 по 11 грудня у закладі освіти проходять благодійні акції : Акція “Подаруй дітям радість” (для дітей з інвалідністю),
Акція “Ліки для важкопоранених воїнів”.
ЕКО-Конкурс “Збережи ялинку”(збір макулатури).
Акція милосердя “Корм для безпритульних тварин”. Найактивнішими у благодійній акції для дітей з обмеженими можливостями “Подаруй дитині радість” виявилися учні та батьки 1-4 класів.Дякуємо вам за ваші людяність, милосердя і доброту
!!! Робимо Добрі Справи!
Допомагаємо тому, хто цього потребує!
#Добрі_справи#Щедре_серце