![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/12/130282584_2773250449604328_7733314204036813344_n.jpg)
Над цим питанням сьогодні міркували всі вчителі і класні керівники 1-х класів, шкільний психолог та адміністрація під час психолого-педагогічного консиліуму “Адаптація учнів 1-х класів до навчання в школі “Як показали дослідження шкільного психолога, за три місяці навчального року у кожному 1 класі адаптувалися на високому і середньому рівнях від 82 до 96% школярів.Діткам подобається у школі
! Так, за результатами анкетування батьків і вчителів немає таких першокласників, які б не хотіли ходити до школи взагалі, а з радістю ходять до школи понад 80% наймолодших школярів.
Це лише перші кроки у шкільному житті… Можливо вони ще не зовсім упевнені, але дуже швидко стануть сміливими і самостійними.
Бо у них є неймовірні і чудові вчителі, які дуже люблять своїх маленьких “сонечок”!!!
Батьки, вірьте у своїх діток, в їхній успіх і щохвилини допомагайте їм ставати дорослими, щасливими і впевненими у собі!!!
А адаптація продовжується…