![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/12/130276901_2776359589293414_6561788372722352491_n.jpg)
Дорогі друзі! Ось і завершився IV Всеукраїнський фестиваль партнерства- #ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020! На цьому тижні нам вдалося створити теплий сприятливий клімат, фантастично кольорову і дружно атмосферу освітнього простору у школі! Кожен із вас мав чудову можливість для втілення своїх ідей, обмінятися ролями, ділитися досвідом, підтримати один одного!
Велика вдячність організаторам і всім учасникам Фестивалю, який вчить дружити, бути ввічливим і милосердним, активним і сміливим!!!
Бажаємо всім міцного нових успіхів, безмежного позитиву і реалізації сміливих ідей!!!
До зустрічі на ОСВІТНЬОМУ ХАКАТОНІ-2021!