![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/02/146769741_2815707382025301_971867722586469625_n.jpg)
Сьогодні- День Екології Довкілля На уроках – досліджуємо проблеми екології довкілля
Учні 1-В класу ( класний керівник Ященко Тетяна Олегівна) працювали на інтегрованому уроці з елементами дослідження “”Бережімо, діти, Землю, вона наша ненька”
Учні-дослідники не лише досліджували проблеми відходів, але й спробували допомогти нашій планеті бути чистою. Для цього першокласники грали в гру “Для чого треба сортувати сміття?”
Вийшло відмінно!!!
Гратися дуже сподобалося!!!!
Діти у захваті!
#ТворчіВчителі_243#ТворчіДіти_243