![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/04/173877148_2862896167306422_6387345965382615368_n-1024x1024.jpg)
На уроках інформатики відбувалося освоєння космосу учнями початкової школи!Учні других та третіх класів (2-в,г, 3-в,г) вчилися створювати анімацію у програмі scratch під керівництвом вчителя інформатики Литовченко Ю.В.Результатом проєкту став запуск супутника.Діти не лише дізналися, як багато важливої та необхідної роботи виконують супутники, а й у прямому ефірі спостерігали за нашою планетою з орбіти. Яка прекрасна наша Земля!
#ТАЛАНОВИТІДІТИШКОЛИ243#ТВОРЧІВЧИТЕЛІ_243