![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/04/h_ua_den_tvorchestva.jpg)
![💿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2f/2/16/1f4bf.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t23/2/16/1f381.png)
![🎊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/2/16/1f38a.png)
![🎨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/2/16/1f3a8.png)
![🖼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/1f5bc.png)
![🧶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/2/16/1f9f6.png)
![🪁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/2/16/1fa81.png)
в 3-В класі (кл.керівник Яковина Віталіна Олександрівна) пройшла виховна година та майстер-клас “Нове життя старим речам”.#ПоділОсвіта#PodilOsvita#Дистанційна_освіта_Поділ#ТворчіВчителі_243#ТАЛАНОВИТІДІТИШКОЛИ243
в 3-В класі (кл.керівник Яковина Віталіна Олександрівна) пройшла виховна година та майстер-клас “Нове життя старим речам”.#ПоділОсвіта#PodilOsvita#Дистанційна_освіта_Поділ#ТворчіВчителі_243#ТАЛАНОВИТІДІТИШКОЛИ243