![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/04/177654847_2869981899931182_144968349120714502_n.jpg)
Учні 7-х класіві стали учасниками надзвичайно цікавих онлайн- уроків трудового навчання, які проводили вчителі-фіналісти Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2021”.Спрацювали всі як одна дружна команда: алміністрація- вчителі-діти.
Особлива вдячність нашим учням, які показали високий рівень теоретичної і практичної підготовки, уміння комунікувати, проявили творчість та винахідливість! Ми вірили у вас!!! Молодці!
Для нашого закладу це велика честь!Завжди раді шановним гостям!#ТалановитіДітишколи_243