![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/04/День-Землі-Плакат.jpg)
![🌍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tde/2/16/1f30d.png)
![🌐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/2/16/1f310.png)
![☘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![🍀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t26/2/16/1f340.png)
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta/2/16/1f333.png)
![🌲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/2/16/1f332.png)
![♻️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t79/2/16/267b.png)
Людина – частина Великої Природи. Дбаймо про захист і збереження планети. Презентуємо колективний творчий екологічний учнівський проєкт “Земля- казкова планета, тільки треба її берегти”, підготовлений до Дня Землі.День Землі- це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня.
Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.