![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/09/241162623_2964469063815798_2129616929291663177_n.jpg)
ідбувся звіт про підсумки проведення самооцінювання якості освітньої діяльності ЗЗСО 243 за 2020-2021 н.р. та розглянуто ряд питань щодо організації освітнього процесу у 2021-2022 н.р.Пріоритетними завданнями роботи визначено:організація безпечного освітнього середовища, пов’язаного з розповсюдженням COVID-19, вільного від будь-яких проявів насильства і булінгу
продовження реалізації Нової української школи
організація інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами
організація підготовки учнів 10-11 класів до участі у ЗНО та вступу до ВЗО
удосконалення роботи щодо організації мультипрофільного харчування учнів початкової школи
забезпечення прозорості та відкритості діяльності закладу освіти та ін.Успішного нового навчального року!!!Перемог, творчих рішень і здобутків, реалізації планів та ідей!