![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/09/240466935_1193458161140051_411333277781374053_n.jpg)
Сьогодні ми були щиро раді спілкуванню з потужною командою педагогів ЗЗСО 243. Мотивований колектив під вправним керівництвом адміністрації закладу плідно працюють, навчаючи осіб з особливими освітніми потребами. В атмосфері порозуміння та взаємної підтримки обговорили важливі питання особливостей навчання та розвитку здобувачів освіти закладу. Дякуємо колегам за плідну співпрацю!!!Разом ми сильна команда!!!