![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/09/241762571_2969858163276888_6467033796096159444_n-1024x768.jpg)
Бажаємо нових особистих перемог і рекордів, успішних кроків у спорті, підкорення нових спортивних висот!!!Педагогічний колектив школи працює над тим, щоб залучити якнайбільше дітей та учнівської молоді у спортивні зали, на стадіони і майданчики.Для цього 10 вересня 2021 року на базі нашого закладу відкрито одну з перших у Києві соціально – спортивну школу Фонду “Реал Мадрид”. http://sch243.kyiv.ua/%d0%bf%d1%80%d0%be-%d1%88%d0%ba%d0…/#school_243_kyiv