![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/10/245109036_2992262391036465_7796428447769979955_n.jpg)
Із стародавніх часів в Україні, проводжаючи хлопця до війська, матері, сестри, наречені давали йому в дорогу оберіг, що мав захистити солдата в скрутну годину. Відомо, що найбільшу захисну силу має оберіг, створений руками дитини. 12.10 відбулися майстер-класи по виготовленню оберегів для захисників. Янголи-охоронці, підкови, сердечка та багато інших оберегів незабаром будуть передані нашим військовим-захисникам у зону АТО (ООС)#Талановиті_діти_школи_243#ТворчіВчителі_243#school_243_kiyv