![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/10/249891886_3140812929481901_3669342372050959287_n.jpg)
Черговий фотозвіт!Передали на передову через Сергей Волик :- 4 сітки;- 5 подушок від Зоя Котова;- калину та сушку від Марії Василівни;- від учнів СЗШ 243 м.Києва до Дня захисників і захисниць України малюнки і побажання, смаколики, каву і чай, консерва та інші продукти!- теплі речі та килимки від небайдужих людей;- ноші від пана Володимира!Дякуємо пані Надії за матеріал для сіток! Низький уклін та щира подяка всім причетним та небайдужим, хто долучивсядо цієї відправки!
Отже, працюємо далі! Долучайтесь та допомагайте!Разом до Перемоги!