![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/01/269765038_3041930702736300_5264745780690090611_n-1024x734.jpg)
У цьому навчальному році для учнів 5 та 6 класів проводяться заняття німецької мовної школи у рамках співпраці нашої школи з Німецько-українською міжкультурною школою в місті Києві. Навчання німецької мови проходить саме з носієм мови в цікавій і невимушеній формі та правильній вимові, діти збільшують свій словниковий запас, спілкуються в ігровій формі, долають мовний бар’єр, знайомляться з культурою, святами і традиціями німецькомовних країн. Переваги цього навчання в тому, що заняття ведуться виключно німецькою мовою. Це дозволяє учневі:будувати вимову і спілкуватися, використовуючи виключно німецьку мову, розмовна практика;
•практика з носієм мови дозволяє швидше, ефективніше освоїти правильні «інтонаційні тонкощі», акцент;
освоєння нових, актуальних слів, реплік, які активно використовуються в німецькомовному середовищі.
Це цікаво та корисно!!!
Є одне місце та час, коли завжди – #Факультатив_з_німецької_243
#Талановиті_діти_школи_243и ещё 2
14Angelina Matveeva, Юлія Литовченко и ещё 12