Традиційно закінчення навчального року – це святкові випускні вечори, але й цього року ці святкування затьмарені жорстокою і страшною війною. Для всіх шкіл України – це вже другий випускний в умовах воєнного стану. Віроломна війна змусила навчатися по-іншому, жити у нових реаліях. І сьогодні кожен відчуває на собі величезну відповідальність не лише за своє майбутнє, а й за майбутнє України.
У цьому році вперше за останні 10 років документи про базову загальну середню освіту отримують 95 учнів!
Вітаємо вас, наші дорогі діти!
Щасливої вам долі, подальших успіхів та здійснення мрій!
Пишаємося нашою Україною!
ДЯКУЄМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!
Мирного нам усім неба та Перемоги нашій Україні!