![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/07/354025545_710934874168956_1174978554352631608_n-768x1024.jpg)
В рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу “Рух – це здорово!» на ігровому майданчику ЗЗСО№243 було проведено міні-змагання серед учнів 1-3 класів (учителі фізичної культури Данько І. О.,Крижановська Т. О.) .
Діти змагалися у різноманітних естафетах: «Лучник», «Флорбол», «Човниковий біг», грали у рухливі ігри: «Вартові та розбійники», «Знайди предмет», «Передача м’ячів по колу».
Хочете спробувати?
Приходьте до нас!
Тримаємо освітній стрій 24 /7!
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/354031069_710934830835627_7885556520568143711_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=8T5rtzueXXkAX9fq1Zl&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfACmEVMVieEbpi0j5aMgzQVGO8iFZ-SsRy9ILUckpiT_g&oe=64A667A5)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/354025545_710934874168956_1174978554352631608_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=j0uWFJ3-sZcAX_wc0eY&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfByWgTXGdKrkvZDee7NNO6pSdxobqBsy7CbnLvVcgIK7A&oe=64A6AFC7)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/354010939_710934884168955_4547308108719895908_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LIArWdvl6HkAX-Oh-xD&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfAi3uNBiMXiHJNk56uTnge6C7qtGSDZ9_FgV4eWAv8a_Q&oe=64A7FB2D)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/354056483_710934944168949_8424277060897526221_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Omu0sidg6LkAX-iWajx&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfBFhteEx63l231nMHjmu3HCgBRcEheci0KMobxsz0J4kw&oe=64A835D7)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/354041181_710934970835613_1501442766873410581_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=XPJhvx2KhJUAX8CrnPV&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfBEr7rD2YsICK5hGjaxCHNJs24ZAvxPgx4Nd-OGwCD7qg&oe=64A81998)