ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ НА КАНІКУЛАХ

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ НА КАНІКУЛАХ 🍁🍁🍁

25 жовтня 2023 року відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників на тему “Організація партнерської взаємодії класного керівника з батьками”.

Під час засідання виступили:

🍁 Заступник директора з ВР Губіна І.С. з темою “Педагогіка партнерства як провідний принцип концепції НУШ”,

🍁Шкільний психолог Опанасюк І.О., яка надала практичні рекомендації з подолання емоційного перевантаження вчителів.

🍁Класний керівник 9-А кл. Месенко О.К., яка визначила основні напрямки роботи з батьками та учнями у випускному класі.

🍁 Класний керівник 9-Б кл. Герасименко Л.М. поділилась з присутніми секретами успіху класного керівника у роботі з батьками, запропонувала цікаві методи та прийоми проведення батьківських зустрічей.👍👌😊

🍁Також з метою визначення стану партнерської взаємодії з батьками було проведено анкетування класних керівників 5-11 класів.

🍁Під час засідання панувала конструктивна та творча атмосфера.

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ 24 /7!💛💙

#Творчі_вчителі_школи_243